USZYJ ZE MNĄ

Woreczki do prania bielizny jak uszyć

Wstyd się przyznać, ale woreczki do prania bielizny zaczęłam szyć dopiero jakieś dwa miesiące temu. Syn już bardzo dawno mnie o to prosił bo wiecznie po praniu dostawał mniej skarpet. Moje stopki również dziwnym trafem po praniu były zawsze pojedyncze i nie wiem gdzie one się gubiły bo w pralce i filtrze nigdy ich nie było. Zawsze o tym myślałam i na tym się kończyło wykonanie woreczków, aż do czasu kiedy uszyłam dla córki i  siebie waciki wielorazowe do zmywania makijażu. Przecież w czymś muszę je wyprać i tak usiadłam do maszyny i powstało ich kilkanaście. Teraz każdy z nas ma swoje woreczki do których wkłada skarpety i bieliznę osobistą.

Zachęcam do uszycia takich woreczków tym bardzie, że są one zapinane na zamek i przy okazji nauczysz się wszywać zamek. Wiem, że ten temat wiele osób stresuje i również myło to dla mnie zmorą krawiecką. Jak ze wszystkim tak i z szyciem jest tak, że jak nie będziesz ćwiczyć to niestety nie podniesiesz swoich kwalifikacji i umiejętności.

Wszycie zamka nie musi być Twoim koszmarem jak tylko poćwiczysz szyjąc na przykład 15 woreczków dla rodziny :).

Jeżeli również chcesz nauczyć się wszywać zamek kryty to zapraszam tutaj jest link.

Jeżeli spodobał Ci się mój artykuł, to będzie mi bardzo miło jeśli go udostępnisz, skomentujesz, albo klikniesz lubię to na Facebooku.

Przydała Ci się moja porada to udostępnij ją innym i powiedz o mnie i mojej akcji. Dziękuję 

Poleć mnie inny i odznacz @domowakrawcowa lub #domowakrawcowa bym mogła Tobie podziękować.

Teraz uszykuj kawałki materiałów, zamek i rozpocznij przygodę z woreczkami.

 

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *