USZYJ ZE MNĄ

Jak przerobić koszulę męką na bluzkę damską.

Ten wpis powstał bardzo spontanicznie. Sprzątając pracownie znalazłam koszule mojego męża, które dostałam od niego prawie 3 lata temu. Tym razem postanowiłam dać im drugie życie i przerobić je na bluzki dla mnie i córki.

Uwielbiam takie projekty ponieważ pozwalają rozwinąć kreatywność i wyobraźnię.

Liczę na to, że ten film będzie dla Was  inspiracją i pozwoli przejrzeć szafę z koszulami męża, taty lub chłopaka by stworzyć dla siebie bluzkę.

Jak przerobić koszulę męską na buzkę

Mój mąż jak zobaczył bluzkę był bardzo zaskoczony jak fajnie wykorzystałam potencjał jego koszuli.

Zapraszam do zabawy nożyczkami i maszyną do szycia. Oczywiście zapytajcie facetów czy można skorzystać z ich koszul :):):)

Przeróbka koszuli

Jeżeli spodobał Ci się mój pomysł przeróbki to zajrzyj tutaj i  POSTAW MI KAWĘ I CIASTKO .

 

8 komentarzy

 • Ula

  Podeszłam do przeróbki z wielkim entuzjazmem. Udało mi się ale… najpierw była dużo za duża a obecnie po przeróbkach leży w szafie… może schudnę to się zmieszczę 😁

  • Ela

   Ja też się tego nie spodziewałam. Najlepsza była reakcja mojego męża, który nie chciał uwierzyć, że to jest jego stara koszula. To jest najlepszy komplement dla mojego szycia. Dziękuje i zapraszam do przeróbki swojej koszuli.

 • Ula

  Witam
  Właśnie zabieram się za przeróbkę koszuli ale mam problem ponieważ ciągle odtwarzam film przez co gubi się moje skupienie nad pracą.Moja prośba dotyczy opisu krok po kroku tutaj na blogu,do którego ciągle zaglądam i który mnie bardzo inspiruje. mam pytanie z jakiego wyliczenia bierze się prosta 26? Pozdrawiam

  • Ela

   Na początek zmierzyłam obwód klatki nad piersiami mierząc pod pachą . Podzieliłam to na 4 i taka wyszła mi liczba. Ale po przymiarkach i tak okazało się że jest za szerokie i musiałam indywidualnie dopasować do odległości jaka mi pasowała podczas przymiarki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *