Jak wszyć zamek kryty

Zapraszam do obejrzenia filmu jak wszyć zamek kryty. Wszywanie zamka było dla mnie kiedyś stresem, ale od momentu kiedy ten sposób pokazała mi koleżanka jest to tylko przyjemność. Zachęcam do tego by wykonać kilka przeszyć na próbnych kawałkach bo jak wiadomo im więcej ćwiczysz tym dochodzisz do lepszej wprawy.  Oczywiście na każdym materiale może  być inne i czasem będzie bardzo prosto, a czasem niestety utrudnione. Na filmie zapomniałam powiedzieć, że jeżeli masz tkaninę bardzo miękką należy ją podkleić wkładem klejowym by zamek układał się prosto, a nie falował.

Jeżeli korzystasz z moich porad zostaw komentarz, powiedz innym o moim blogu by również mogli się nauczyć szyć. Zapraszam do zapisania się na FB na grupę domowa krawcowa – porady, wskazówki. Możesz również obserwować mnie na instagramie i na moim Fp.

Przyjemnego oglądania i trzymam kciuki za każde ćwiczenie.

Zostaw komentarz o przydatności tego filmu. Dziękuję za uwagę.

wszywanie zamka krytego

Jak wszyć zamek kryty

Kiedyś bardzo stresowałam się jak miałam wszyć zamek kryty do spódnicy, sukienki czy spodni. Zawsze zastanawiałam się czy uda się za pierwszym razem czy będę pruć. Ponieważ mam koleżankę która pracuje jako krawcowa pokazała mi swój patent na udane wszycie takiego zamka. Od tamtego czasu wszycie zamka jest czystą przyjemnością. Gwarantuje Wam, że po obejrzeniu mojego filmiku dla Was również wszystko będzie proste i jasne.

Czytaj dalej 

2 komentarze

  • Katarzyna

    Instrukcja wszycia zamka jest świetna!!!!!! Mam 66 lat i mam zamiar nauczyć się szyć. Odkryłam Twój Blog i uważam, że jest świetny. Zapisuję się do newslettera i START!!!! Zaczynam naukę! Podobno nigdy nie jest za późno 🙂

    • Ela

      W każdym wieku warto spróbować nauczyć się szyć. Trzymam kciuki za postępy i wszystkie kreacje jakie uszyjesz. Daj znać jak Ci idzie nauka i jak będziesz mieć jakieś problemy pisz Ja odpisuje i podpowiadam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *