ŚWIĘTA

Jak uszyć królika wielkanocnego

Przedstawiam Wam kolejny świąteczny e-book z ozdobami, a konkretnie z królikiem wielkanocnym. Do jego napisania zachęciły mnie Wasze prośby i namowy. Presja była ogromna, ponieważ sprzedaż skrzatów przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Wiedziałam, że nie mogę Was zawieść i muszę stworzyć równie pięknego oraz prostego w wykonaniu króliczka.
Sprawdziłam rynek dotyczący szycia ozdób i faktycznie jest on bardzo niszowy, dlatego liczę na kolejny sukces oraz pozytywny odzew z Waszej strony.

Przekazuję Wam szczegółową instrukcję, pokazującą krok po kroku jak uszyć króliczka oraz szablony do jego skrojenia.

Nie będę ukrywać – musicie zarezerwować parę godzin na jego uszycie, ale jeżeli zaprosicie do pomocy rodzinę, to na pewno spędzicie mile czas i będziecie mieć przy tym świetną zabawę.
Mojego króliczka szyłam z córką i mężem, który stał się specjalistą w utykaniu kulek silikonowych i muszę przyznać, że znakomicie odnalazł się w tej roli

Zapraszam do czytania i uszycia ze mną króliczka Pufka.

Jeżeli spodobał Ci się mój artykuł, to będzie mi bardzo miło jeśli go udostępnisz, skomentujesz, albo klikniesz lubię to na Facebooku. Zajmie Ci to chwilę, ale dla mnie będzie niezwykle motywującym znakiem, że moja praca została doceniona.

Poleć mnie inny i odznacz @domowakrawcowa lu #domowakrawcowa bym mogła Tobie podziękować.

E-BOOK KRÓLICZEK PUFEK

Zapraszam na obejrzenie filmu, który jest dopełnieniem ebooka.

Zapraszam do uszycia innych pluszaków gąski, kota, królika DAFI, kury.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *