ŚWIĘTA

Jak uszyć stojącego królika

Przedstawiam Wam kolejny świąteczny e-book z ozdobami, a konkretnie z królikiem wielkanocnym. Do jego napisania zachęciły mnie Wasze prośby i namowy. Presja była ogromna, ponieważ sprzedaż skrzatów przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Wiedziałam, że nie mogę Was zawieść i muszę stworzyć równie pięknego oraz prostego w wykonaniu króliczka.
Sprawdziłam rynek dotyczący szycia ozdób i faktycznie jest on bardzo niszowy, dlatego liczę na kolejny sukces oraz pozytywny odzew z Waszej strony.

Ten ebook zawiera mnóstwo zdjęć, które krok po kroku przeprowadzą Was przez niuanse krawieckie. Również zawiera on  szablony potrzebne do uszycia królik i jego ubranek. Ubranka to spodnie ogrodniczki, koszulka, sukienka oraz spodnie typu rampersy.

Nie będę ukrywać – musicie zarezerwować parę godzin na jego uszycie, ale jeżeli zaprosicie do pomocy rodzinę, to na pewno spędzicie miło czas i będziecie mieć przy tym świetną zabawę.
Mojego króliczka szyłam z córką i mężem, który stał się specjalistą w utykaniu kulek silikonowych i muszę przyznać, że znakomicie odnalazł się w tej roli.

Osobiście nie lubię kontaktu z kulkami bo mam chyba na nie uczulenie. Wiecznie jak tylko się za nie zabieram to mój nos przestaje oddychać i jest totalnie zatkany. Dlatego to zajęcie z wypychaniem pluszaków przekazuje w ręce mojego męża.

króliczek wielkanocny

Kliknij tutaj a przejdziesz od razu do sklepu z możliwością kupienia ebooka.

Zapraszam do czytania i uszycia ze mną króliczka Pufka.

Jeżeli spodobał Ci się mój artykuł, to będzie mi bardzo miło jeśli go udostępnisz, skomentujesz, albo klikniesz lubię to na Facebooku. Zajmie Ci to chwilę, ale dla mnie będzie niezwykle motywującym znakiem, że moja praca została doceniona.

Poleć mnie inny i odznacz @domowakrawcowa #domowakrawcowa bym mogła Tobie podziękować. Znajdziesz mnie również na Instagramie i Tik Toku.

Mam dla Was również  szablony królika królika pufka, gąskę, kurę, łabędzia i owieczkę, 

Również w sklepie znajdziesz ebooki jak uszyć słonik ,  skrzaty, łosia, renifery i bałwana.

 

Zapraszam również na film, który jeszcze bardziej ułatwi Wam szycie i wykonanie tego króliczka stojącego.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *