USZYJ ZE MNĄ

Sukienka mała czarna- jak uszyć EBOOK

Bohaterką dzisiejszego postu jest sukienka uszyta ze starej spódnicy, która dostałam od mojej koleżanki Karoliny.  Spódnica przeleżała kilka lat w szafie i w zeszłym roku dwa dni przed sylwestrem stwierdziłam, że  nie mam co na siebie włożyć. Ponieważ nie miałam za dużo tego materiału wymyśliłam sobie prostą sukienkę na ramiączkach. Sukienka uszyta jest z bardzo elastycznego materiału dzięki temu pięknie przylega do ciała. Posiada ona zaszewki piersiowe, pionowe z przodu i z tyłu. Góra sukienki ma obłożenie wzmocnione wkładem klejowym. Dodatkowe dwa ramiączka podtrzymują górę, która podczas tańca nie opada (sprawdziłam już na nie jednej imprezie).

Oczywiście w pierwszej kolejności namawiam Cię do zajrzenia do szafy i sprawdzenia czy nie masz takiego kawałka elastycznego materiały.

Dzisiaj ważne jest dbanie o środowisko i dlatego zachęcam do przerobienia spódnic na sukienki taki domowy recykling.

Kupując ebooka otrzymujesz plan szycia i cały opis krok po kroku oraz wykrój na sukienkę w rozmiarach od 34 do 44.

Zapraszam na mój kanał na YouTube DOMOWA KRAWCOWA  jest tam film, na którym pokazuje jak uszyć tą sukienkę i omawiam wszystkie etapy jej powstawania.

Proszę o pozostawienie komentarz i jeżeli szyjesz ze mną to odznacz mnie i poleć innym, którzy również chcą nauczyć się szyć lub doskonalić swój talent.
Zapraszam do zapisania się na moja grupę na FB domowa krawcowa -porady i wskazówki oraz na intagramie @domowakrawcowa.

TUTAJ ZNAJDZIESZ FILM JAK USZYĆ TĄ SUKIENKĘ.

 

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *