poduszka antywstrząsowa
DLA DZIECI

Poduszka antywstrząsowa

Marzysz o pięknej i praktycznej wyprawce dla noworodka to bardzo dobrze trafiłaś.

Uszyjesz ze mną poduszkę antywstrząsowa, który przyda się przyszłej i obecnej mamie, dzięki swojemu specjalnemu wyprofilowaniu, znakomicie amortyzuje mikro wstrząsy podczas spacerów  chroniąc główkę dziecka.  Sprawdzi się również przy karmieniu piersią jak i przede wszystkim może służyć jako  ustabilizowanie ułożenia głowy noworodka by nie dochodziło do spłaszczenia miękkich kości czaszki w początkowym okresie życia. Ponieważ noworodki bardzo często lubią przekręcać głowę na boki ta poduszka pomoże stabilizować ułożenie głowy.

Jest prosta w uszyciu i bardzo praktyczna. Zachęcam do spróbowania i uszycia.

Myślisz, że szycie nie jest dla Ciebie i jest za trudne, nie masz kiedy, nie umiesz. A ja Ci mówię, że wszystko jest dla Ciebie. Wszystko co potrzebujesz to tylko chęci i troszkę czasu dosłownie 20 minut  dziennie.

Czy to jest dużo czasu ? Pomyśl o tym w ten sposób to jest czas tylko dla mnie i mojego dziecka, szyjąc dla niego wyprawkę opowiadaj mu co dla niego powstaje i ile serca w to wkładasz.

Radość jaką doświadczysz podczas tworzenia każdego projektu i duma z tego jaka jesteś zdolna wywoła mnóstwo pozytywnej energii i spokoju, którego tak bardzo potrzebuje każda kobieta nosząca dziecko pod sercem.

Zapraszam na wszystkie moje posty i filmy, które pomogą Ci stworzyć wymarzona wyprawkę dla niemowlaka.

 

Wcześniej opracowałam już dla Was  film jak uszyć pościel, ochraniacz do łóżeczka, rożek, kokon, śliniak, etui na pieluszki i chusteczki, czapka dla noworodka, poduszkę do karmienia, body, poduszkę przytulankę.

Oczywiście proszę Cię o pozostawienie komentarza i podzielenie się opinia o przydatności ebooka i wszystkich moich propozycji.

Pokaż innym jaka jesteś zdolna i odznacz mnie @domowakrawcowa wtedy zobaczę twoje dzieła i pokażę je innym na moich profilach społecznościowych.

Co potrzebujemy do uszycia poduszki:

  • tkaninę może być minky, bawełna, flanela, (jeżeli minky to należy drugą stronę zrobić z tkaniny o włóknach naturalnych), ponieważ minky to tkanina w 100% poliester czyli sztuczne, wystarczy  tkaniny 30 cm, jeżeli dwa kolory to 2 razy po 30 cm,
  • nici, nożyczki,
  • wypełnienie kulki silikonowe antyalergiczne,

Tutaj jest wykrój przygotowany w dwóch rozmiarach i instrukcja krok po kroku jak ją uszyć.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *