body dla dziecka
DLA DZIECI

Body dziecięce – wyprawka dla niemowlaka

Moja propozycja dziś jest skierowana do przyszłych i obecnych mam. Zależy każdej z nas na dobru dziecka i od małego dbamy o niego i jego wygodę. Tak długo czekamy na jego pojawienie się na tym świecie i dlatego warto się do tego momentu przygotować dużo wcześniej. Proponuje wykonanie wyprawki dla noworodka samemu z pięknych tkanin i dzianin.

Myślisz, że szycie nie jest dla Ciebie i jest za trudne, nie masz kiedy, nie umiesz. A ja Ci mówię, że wszystko jest dla Ciebie. Wszystko co potrzebujesz to tylko chęci i troszkę czasu dosłownie 20 minut  dziennie.

Czy to jest dużo czasu ? Pomyśl o tym w ten sposób to jest czas tylko dla mnie i mojego dziecka, szyjąc dla niego wyprawkę opowiadaj mu co dla niego powstaje i ile serca w to wkładasz.

Radość jaką doświadczysz podczas tworzenia każdego projektu i duma z tego jaka jesteś zdolna wywoła mnóstwo pozytywnej energii i spokoju, którego tak bardzo potrzebuje każda kobieta nosząca dziecko pod sercem.

Zapraszam na wszystkie moje posty i filmy, które pomogą Ci stworzyć wymarzona wyprawkę dla niemowlaka.

Teraz proponuję uszycie body z długim rękawem lub krótkim w rozmiarze od 44 do 80.

Wykrój można zakupić u mnie w sklepie tutaj link. 

 

Wcześniej opracowałam już dla Was  film jak uszyć pościel, ochraniacz do łóżeczka, rożek, kokon, poduszka do karmienia, śliniak, etui na pieluszki i chusteczki, czapka dla noworodka,

Oczywiście proszę Cię o pozostawienie komentarza i podzielenie się opinia o przydatności ebooka i wszystkich moich propozycji.

Pokaż innym jaka jesteś zdolna i odznacz mnie @domowakrawcowa wtedy zobaczę twoje dzieła i pokażę je innym na moich profilach społecznościowych.

Zapraszam do obejrzenia filmu jak uszyć body i przygotować wyprawkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *