owieczka zabawka
DLA DZIECI,  DOM,  RĘKODZIEŁO,  ŚWIĘTA

Owieczka stojąca – jak uszyć wykroje

Przedstawiam Wam nowy uszytek owieczkę Hanię lub Krzysia w zależności od tego jakie ubranie jej założysz. Troszkę poszalałam podczas tworzenia tego pluszaka i efekt jest super fajny. Owieczka jest stojąca oparta na podstawie z tektury i dwóch rurkach z nóg i jednej jako podstawy tułowia. Wykorzystałam do jej uszycia koc z długim włosiem, resztki polaru i bawełny. Potrzebujesz jeszcze kulki silikonowe i dwa guziki na oczy. Przygotowałam szablony czyli już nie musisz robić dodatku na szwy i uwzględniłam go na 7 mm.

Szycie tej owieczki z materiału typu koc z długim włosiem nie należało do prostych ponieważ musiałam cały czas uważać by nie ścinać włosia i nie przeszywać go podczas łączenia elementów. Ale warto było się przemęczyć ponieważ później szyłam jeszcze jedną owieczkę bez tego długiego włosia i już nie było takiego  woooow.

Zapewniam Cię, że jak uszyjesz taką owieczkę będziesz dumna z siebie i z tego jaka jesteś zdolna. Ponieważ szycie zabawek wbrew pozorom nie jest proste ponieważ tutaj również widać niedociągnięcia i krzywizny. Wydawać by się mogło, że przejście od szycia zabawek do szycia ubrań to długa droga, a ja Cię zapewniam, że to tylko Twój wewnętrzny strach i obawy. Będziesz gotowa i zobaczysz, że szycie zabawek przygotowało Cię bardzo dobrze do rozpoczęcia przygody z szyciem ubrań dla siebie i całej rodziny.

Mam dla Was również przygotowane inne pomysły na pluszaki, ubrania i torebki.   Szablony i ebooki, króliczka dafi, królika pufka, gąskę, kurę, łabędzia i owieczkę, 

Szablony na torebki : torebka box, torebka DK.

Również w sklepie znajdziesz ebooki jak uszyć słonik ,  skrzaty, łosia, renifery i bałwana.

Jak zawsze zapraszam do wypróbowania i podzielenia się ze mną i innymi opinią na temat tego postu. Udostępnij go i zostaw komentarz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *