wykrój na auto
DLA DZIECI,  RĘKODZIEŁO,  USZYJ ZE MNĄ

Poduszka samochód jak uszyć

Nawet nie wiecie ile frajdy dało mi tworzenie wykroju i szycie poduszki w kształcie samochodu. Bawiłam się przy tym jak mała dziewczynka. Takie projekty są dla mnie w obecnym czasie lekarstwem na to wszystko co się wokół mnie dzieje. Czasem mam już dość tego wszystkiego i tego jacy ludzie potrafią być wstrętni i zawistni.  Ale ja mam zawsze takie szczęście, że jak tylko pojawią się ciemne chmury nad moją głową to przyleci do mnie list od aniołka, który bardzo dziękuje mi za to, że jestem i pomogłam się pozbierać i podnieść z kolan.

Wtedy dostaję wiatr w żagle i strzepuje z siebie kurz złych ludzi i tworzę kolejne piękne projekty. Zawsze powtarzałam Wam, że szycie jest dla mnie najlepszym lekarstwem na nerwy i problemy życiowe.  Tym razem znowu szycie ratuje mnie i pomaga zapomnieć o problemach dając wytchnienie chociaż na te godziny gdzie jestem bardzo skupiona nad danym projektem.

Poduszkę auto zaprojektowałam i uszyłam na życzenie jednej z Was, a konkretnie Wioletki. Prosiła o ten projekt od ponad pół roku dla swojego syna. I przyszedł ten czas i ta chwila by powstał i wywołał uśmiech nie tylko na twarzy syna Wioletki, ale również na mojej i mojej rodzinki.

Wszystkie pomysły konsultuję z niezależnym jury jakim jest moja rodzinka bo ja to czasem jestem mało obiektywna. Poduszka została zaakceptowana i padła propozycja by zrobić jeszcze traktor. jestem ciekawa co Wy na ten pomysł ?

Daj znać w komentarzu co jeszcze mogę uszyć by wywołać uśmiech na Twojej twarzy.

Oczywiście przygotowałam szablony na dwie różne choinki, a każda w dwóch rozmiarach. Tutaj link do sklepu. 

Zapraszam do obejrzenia filmu i pozostawienia komentarza czy skorzystałaś z mojego pomysłu.

Zaobserwuj mnie na Instagramie @domowa_krawcowa i zapisz się do grup na FB domowa krawcowa porady i wskazówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *