wykroje na owieczkę
DLA DZIECI,  OZDOBY ŚWIĄTECZNE,  ŚWIĘTA

Owieczka siedząca- jak uszyć wykroje

Rok temu poproszono mnie o uszycie owieczki siedzącej takiej jak króliczek Pufek. Trochę czasu minęło i kilkanaście głów zostało uszatych by powstała ona słodka owieczka.

Parę lat temu nigdy bym się nie spodziewała, że szycie zabawek sprawi mi tyle frajdy i satysfakcji. Nawet nie wiecie ile uśmiechu podczas jej szycia było w mojej pracowni. Oczywiście było też dużo niepewności jak ją przyjmiecie i czy się spodoba i skradnie Wasze serca. I co jest super bo szycie zabawek sprawia przyjemność nie tylko mnie, ale również w Waszych domach stoją na półkach moje pomysły wykonane Waszymi rękoma.

Dzisiaj każdy chce się wyróżnić, mieć coś swojego niepowtarzalnego, które przetrwa lata. Takie też są szyte własnoręcznie zabawki. Każda jest jedyna, niepowtarzalna bo wykonana za każdym razem inaczej i nawet jak będzie coś krzywo zeszyte to też ma swój urok i charakter.

Wbrew pozorom  do ich wykonania nie potrzeba ani wysokich umiejętności manualnych, ani dużych nakładów finansowych związanych z zakupem niezbędnych akcesoriów. Wielokrotnie wszystko, co potrzeba, znajduje się w zasięgu ręki. Jedyne, co okaże się pomocne to cierpliwość i wytrwałość.
Tak jak w przypadku tej owieczki wystarczy kawałek koca z długim włosiem, polar i bawełny. Potrzebujesz jeszcze kulki silikonowe i dwa guziki na oczy. I to wszystko by powstała piękna zabawka.

Wszystko co tworzę staram się robić bardzo dokładnie i tak by jak najbardziej ułatwić Wam szycie i zrozumienie niuansów krawieckich . Myślę, że cały czas mi się to udaje dokonywać .

Przygotowane szablony uwzględniają już dodatek na szew o wartości  5-7 mm.

Zapewniam Cię, że jak uszyjesz taką owieczkę będziesz dumna z siebie i z tego jaka jesteś zdolna.

Mam dla Was również przygotowane inne pomysły na pluszaki, ubrania i torebki.   Szablony i ebooki, króliczka dafi, królika pufka, gąskę, kurę, łabędzia i owieczkę, 

Szablony na torebki : torebka box, torebka DK.

Również w sklepie znajdziesz ebooki jak uszyć słonik ,  skrzaty, łosia, renifery i bałwana.

Jak zawsze zapraszam do wypróbowania i podzielenia się ze mną i innymi opinią na temat tego postu. Udostępnij go i zostaw komentarz.

Znajdziesz mnie na Instagramie, FB i tik Toku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *