DLA DZIECI,  RĘKODZIEŁO,  USZYJ ZE MNĄ

Misiu Pysiu – ebook jak uszyć

Uwielbiam sprawiać sobie drobne przyjemności. Jedną z nich jest szycie, szczególnie ostatnimi czasy, zabawki – pluszaki zawładnęły moim sercem.

Ty już na pewno wiesz jak to jest uszyć cokolwiek i poczuć ten dreszczyk oczekiwania na efekt końcowy. 

U mnie zawsze jak zaczynam nowy projekt jest niecierpliwe czekanie kiedy skończę. 

Przygotowuję wszystkie potrzebne przybory, mam sprawdzone szablony ( moje) już nie muszę szperać po internecie. Materiały wyciągam z szafy bo zawsze coś tam się znajdzie. Zaczynam kroić, szyć , poprawiam, pruję, szyję i dzięki takim działaniom doskonalę swoje umiejętności. 

I doszywamy projekt osiągamy finisz i mam to na co czekałam od kilku dni. Satysfakcja gwarantowana, motyle w brzuchu , moje poczucie wartości rośnie bo mam namacalny dowód na to, że nabrałam nowych umiejętności.

Założę się, że czytając ten mój cały proces tworzenia czujesz, że w tym jest ogromna siła. Do tego wszystkiego jest mnóstwo zabawy, a najważniejsza jesteś w tym Ty . Bo czas jaki przechodzisz od pomysłu do jego zrealizowania wyciszył Ciebie. Twoja głowa wyłączyła się na zewnętrzne bodźce, zapominasz o tym, że czas płynie i warto by coś zjeść. 

Dziś zapraszam Cię do uszycia ze mną Misia Pysia. Zachęcam Cię tylko do SPORÓBOWANIA pobycia trochę czasu z sobą samą. 

“Oglądam film na You Tub i postanawiam spróbować. Odkurzam starą maszynę do szycia, biorę z szafy starą dzianinową piżamę. Kupuję ebooka z gotowym opisem krok po kroku jak zrobić misia. Tam również znajduję szablony potrzebne do uszycia misia i jego całej garderoby. Woow jak to super wszystko fajnie wygląda i jakim jasnym językiem opisane. Dam radę.

Z podniecenie i motylami zaczynam swój własny proces oglądania, czytania, wycinania, krojenia, zszywania i wypychania. Już widzę jak pięknie wyszła główka misia, jak cudownie się do mnie uśmiecha. To teraz już tylko tułów, nóżki i rączki. Zostało mi jeszcze troszkę materiału to uszyje bluzkę i spodnie. Jakie to wszystko jest proste. Dla kolejnego misia uszyję zestaw sukienka i kurtka.

Już nie mogę się doczekać efektu końcowego. Mam go , trzymam w rękach namacalny dowód swojego sukcesu pracy moich rąk.

Dumna wchodzę do pokoju dziecka i kładę na poduszce misia Pysia, który od teraz będzie pilnował mojego synka.

Rano budzą mnie małe rączki, które mocno mnie ściskają i otrzymuję mnóstwo całusków. “

Swoją historię możesz napisać sama tylko wystarczy SPRÓBOWAĆ.

 

Potrzebujesz więcej pomysłów na prezenty wykonanych własnoręcznie zapraszam do sklepu. Znajdziesz tam ebooki jak uszyć słonik ,  skrzaty, łosiarenifery i bałwana. króliczka dafikrólika pufkagąskę, kurę, łabędzia i owieczkę, 

Szablony na torebki : torebka boxtorebka DK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *