misiu przytulanka
DLA DZIECI,  USZYJ ZE MNĄ

Misiu przytulanka jak uszyć

Chcę Ci dzisiaj opowiedzieć jak to jest z tymi  moimi projektami. Jaką długą drogę musi pokonać pomysł by w końcu znaleźć się u Ciebie w komputerze.

Najpierw rysuje na kartce pomysł przytulanki. Następnie rozrysowuje go na poszczególne elementy, sklejam ten rysunek w przestrzenną całość, docinam, doklejam paski papieru. Ponownie rozcinam wersję papierową na elementy i szyję prototyp. Wszelki poprawki ze wzorca przenoszę na papier i ponownie szyję prototyp. Trwa to tak długo, aż osiągnę oczekiwany efekt i moja rodzina zaakceptuje projekt.

Następnie przenoszę papierową wersję do komputera i rysuję wszystko od nowa. Wydrukowuję szablony i sprawdzam czy wszystko się zgadza z wersją papierową. Jeżeli jest wszystko idealne, dopieszczam szablony nanosząc punkty montażowe, opisy poszczególnych elementów i składam w całość.

Kolejnym etapem jest szycie maskotki z moich szablonów i nakręcanie filmu instruktażowego oraz jednocześnie robię zdjęcia do ebooka. Przeważnie trwa to około 8 godzin samego nakręcania filmu podczas szycia. Teraz jestem w połowie drogi do wrzucenia ebooka do sklepu.

Kolejne dni to montaż filmu i obróbka zdjęć, które wrzucę do ebooka. Jeden dzień zabiera mi pisanie ebooka z opisem krok po kroku jak uszyć np: słonika , zredagowanie i poprawienie błędów.

Teraz już by się wydawało będzie z górki, a niestety tak nie jest bo samo wrzucenie produktu do sklepu nie spowoduje, że się sprzeda słonik lub inna zabawka.

Zaczyna się ta część, której ja nie lubię bo nie czuję się w tym dobrze – marketing. Robię to nieudolnie i łamię wszelki zasady marketingu bo nie cisnę i nie robię wody z mózgów moim czytelnikom.

Tak to w wielkim skrócie wygląda proces od pomysłu do sprzedania Wam gotowego dopieszczonego ebooka.

Co znajdziesz w tym e-booku opis krok po kroku jak zrobić misia, mnóstwo zdjęć i szablony potrzebne do jego uszycia. Oczywiście nie była bym sobą gdybym nie przygotowała dwóch wariantów misia wersja dziewczyna Mela i wersja chłopiec Gucio. Czyli w ebooku otrzymujesz również szablony na uszycie sukienki i koszulki.

Jeżeli szyjesz ze mną przytulanki odznacz mnie na zdjęciu @domowa_krawcowa, a ja zobaczę i umieszczę u mnie na grupie FB i Instagramie Twoje dzieło jeżeli na to pozwolisz.

Jeżeli dotrwałaś do tego miejsca to dziękuje bardzo i zapraszam do szycia TUTAJ LINK DO EBOOKA MISIA.

Napisz do mnie czy lubisz szyć zabawki, a może masz jakąś wymarzoną i chcesz ją zobaczyć u mnie w sklepie?

Mam dla Was również  szablony królika, króliczka dafi, królika pufka, gąskę, kurę, łabędzia i owieczkę, 

Również w sklepie znajdziesz ebooki jak uszyć słonik ,  skrzaty, łosia, renifery i bałwana.

Zapraszam do obejrzenia filmu jak uszyć misia.

Pozdrawiam

Ela

Na koniec zapraszam Was również do zajrzenia do @pangoozikowy, który opisuje na swoim blogu przygodę z szyciem misia z moich szablonów. Jest to piękna historia pewnego misia i bardzo mu dziękuję za to, że docenił moją dbałość o dokładność i precyzję w dopasowaniu wszystkich elementów. Dziekuję 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *