ARTYKUŁ

Konkurs na Złote Nożyce 2018

Zgłosiłam się do konkursu Złote Nożyce 2018 na najlepszą krawcową. W tym miejscu ośmielam się prosić Was wszystkich o oddanie na mnie głosu. Wygrana pozwoli mi kupić profesjonalny sprzęt do nagrywania, nagłośnienia,  oświetlenia pracowni i programu do tworzenia dla Was wykrojów. Wtedy wszystkie moje kursy będą jeszcze bardziej profesjonalne w odbiorze.

Tutaj możesz oddać głos na swoja domową krawcową.

Wiem z Waszych komentarzy, że bardzo pomagam Wam zrozumieć trudne tematy związane z krawiectwem i bardzo dobrze tłumaczę. Jeżeli chcesz uczyć się od najlepszej krawcowej 2018 to oddaj głos. :):)  Powyżej podaje bezpośredni link do mojej strony. Bardzo dziękuję za wszystkie głosy.

 

tunika damska

2 komentarze

  • Ewa

    Od dłuższego czasu obserwuje stronę domowa krawcowa i bardzo jestem zadowolona ze taka strona istnieje . Każdy odcinek poświęcony jest innemu tematowi . Zawarte w nich porady ułatwiają szycie nie tylko tym zaczynającym szyć śle także tym które już szyja .. Oddaje głos na Panią Elzbietę by dalej oswajają nas z technikami szycia .

    • Ela

      Bardzo dziękuję za te przemiłe słowa. Posiadam dużo wiedzy praktycznej i dlatego chcę Was również nauczyć szyć. Mój blog założyłam by edukować w kwestii szycia i skłonić do spróbowania ze mną przygodę z szyciem. Trzymam kciuki byś jak najdłużej uczestniczyła w przygodzie jaka jest krawiectwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *