ARTYKUŁ

Reportaż o Domowej Krawcowej

Chwale się dzisiaj ponieważ jestem z siebie bardzo dumna. Moja pasja, którą od roku dzielę się z Wami prowadząc bloga została zauważona przez reporterkę wirtualnej polski.
Właśnie ukazał się reportaż o kobietach z pasją do szycia i robótek ręcznych. Wśród tak dostojnego grona Pań opisano również moją historię z krawiectwem.
Dzisiaj otrzymałam wiele gratulacji od znajomych i czytelniczek, ale najbardziej utkwiły mi słowa mojej koleżanki Marysi  ” miarą sukcesu nie jest zarabianie dużych pieniędzy, ale to , że pasja przekształca się w twoja pracę, a przez to dodaje skrzydeł”.
Znajdźcie swoje pasje i niech wyrastają Wam skrzydła.
Zapraszam do przeczytanie reportażu 
 http://kobieta.wp.pl/mlode-krawcowe-pasja-i-zawod-z-ktorego-kobiety-sa-dumne-6099639270139009a

4 komentarze

  • Anonimowy

    Ja również trafiłam tu po przeczytaniu artykułu. Nie szyję, zajrzałam z ciekawości. Jestem pod wrażeniem pomysłowości i umiejętności. Pozdrawiam serdecznie. Życzę samych sukcesów.

  • Marzena G

    Trafiłam tu właśnie dzięki artykułowi na wp.pl 🙂 co prawda adres Twojego bloga ma koncówkę .pl a nie .com ale jak ktoś śmiga po blogspotach to zauważy błąd i trafi do Ciebie 🙂 Bardzo fajny blog – na pewno będę zaglądać, choć przy maszynie siedzę od nie dawna…
    pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *