ŚWIĘTA

Świąteczne skrzaty – ebook

Pisząc ebooka ” Uszyj Skrzata “ nawet nie marzyłam, że tyle osób go kupi i skorzysta z mojego poradnika jak go zrobić. Moje obawy wynikały z tego, że do tej pory nie potrafiłam sfinalizować moich pomysłów i projektów. Zawsze wydawało mi się, że ja nie potrafię sprzedawać do tego marketing nie bardzo mi po drodze. A tu okazuje się, że zaufanie jakim mnie obdarzyliście i na które ciężko pracowałam przez 3 lata zaprocentowało.

Powiem, że warto ciężko pracować i mieć marzenia, które mogą się wydawać nieosiągalne do spełnienia.

Ten ebook powstał na Wasze życzenie, ponieważ ja nie miałam go w planach pisać. Bardzo dużo pozytywnych komentarzy dotyczących pierwszego ebooka zmotywował mnie by jednak ten drugi napisać i zrobiłyśmy to z moją córką w dwa tygodnie. Nie ukrywam, że nie obyło się bez przeszkód chociażby choroba mojego syna i brak snu prze cztery doby co spowodowało nie dotrzymanie słowa z mojej strony umieszczenia w ebooku renifera. Testy wykroju i szycie prototypu doprowadzającego szablon do doskonałości wydłużył się w czasie i na tą chwilę jak pisze ten post renifer jest uszyty w 3/4, szablony są już w komputerze przygotowane, ale nie są dopieszczone. Ponieważ ja muszę mieć wszystko wykonane bardzo dokładnie i w punkt dlatego premiera renifera będzie w trzecim ebooku świątecznym.

Liczę na, że ten drugi spełni Wasze oczekiwania i Wasze zainteresowanie nim będzie co najmniej takie jak pierwszego, a może jeszcze większe.

Co znajdziesz w tym e-booku opis krok po kroku jak zrobić gnomy, mnóstwo zdjęć i szablony potrzebne do uszycia każdego skrzata. W skrzacie średnim macie dwa rodzaje nóg jedne są długie i  w formie stópek. Jakie wybierzesz zależy od Ciebie, a wszycie ich jest w obu przypadkach takie samo.

Jeżeli szyjesz ze mną skrzaty  odznacz na zdjęciu @domowakrawcowa, a ja zobaczę i umieszczę u mnie na grupie i instagramie Twoje dzieło jeżeli na to pozwolisz.

Jeżeli dotrwaliście do tego miejsca to dziękuje za wszystkie komentarze, które zostawcie pod tym postem.

Życzę wspaniałej zabawy i zachęcam do zaproszenia rodziny i znajomych do wspólnego szycia skrzatów.

ŚWIĄTECZNE SKRZATY

 

Zapraszam na film jak uszyć skrzata siedzącego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *