ŚWIĘTA

Świąteczne renifery – ebook

W tym roku nie miałam w planach szycia reniferów, ale dostałam po premierze pierwszego ebooka ” Uszyj Skrzata” tyle próśb o kolejne pluszaki, że wybrałam renifera. Usiadłam i zaczęłam rysować najpierw zrobiłam rysunek modelowy, a później przełożyłam to na rysunek płaski. Tak powstały dwa prototypy, które zmieniałam i poprawiałam w nieskończoność nanosząc również poprawki na papier. Jest to bardzo żmudna praca, ale efekt po uszyciu obu reniferów bardzo mnie zadowolił.

Liczę , że ten trzeci e-book  spełni Wasze oczekiwania i Wasze zainteresowanie nim będzie co najmniej takie jak pierwszego, a może jeszcze większe.

Co znajdziesz w tym e-booku opis krok po kroku jak zrobić łosie, mnóstwo zdjęć i szablony potrzebne do uszycia każdego renifera. Ubranko do renifera Pyszałka pozostawiam już twojej wyobraźni możesz go ubrać, ale możesz również zostawić go bez ubrania. Jeżeli chcesz uszyć mu kamizelkę wystarczy wyciąć ją troszkę większą na podstawie szablonów przodu i tyłu tułowia.

Jeżeli szyjesz ze mną renifery  odznacz mnie na zdjęciu @domowakrawcowa, a ja zobaczę i umieszczę u mnie na grupie i instagramie Twoje dzieło jeżeli na to pozwolisz.

Jeżeli dotrwaliście do tego miejsca to dziękuje za wszystkie komentarze, które zostawcie pod tym postem.

Życzę wspaniałej zabawy i zachęcam do zaproszenia rodziny i znajomych do wspólnego szycia reniferów.

jak uszyć renifera

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *