sukienka na wesele
USZYJ ZE MNĄ

Sukienka z cekinami – jak uszyć

Sukienkę cekinową szyłam po raz pierwszy i muszę się przyznać, że miałam duży stres tym bardzie iż nigdzie w internecie nie znalazłam filmików i poradników jak to zrobić. Wszystko powstawało dwa dni przed zabawą karnawałową. Bo przecież ja zawsze szyję wszystko na ostatnią chwilę. Jeszcze podczas szycia pochwaliłam się Wam, że szyję taka sukienkę i od razu otrzymałam komentarze, że oczywiście ma powstać film jak to zrobić. Dlatego film jest kręcony już w trakcie krojenia elementów sukienki i mam nadzieję, że mój sposób uszycia i wykończenia jej podszewką, która zakrywa wszystkie szwy przypadnie Wam do gustu. Skorzystajcie z tego sposobu wykańczania sukienki z podszewką do różnych innych sukienek nie tylko do takiej z cekinami. Powiem, że bardzo dużo się tutaj na fastrygowałam ponieważ cekiny po pierwsze ciężkie i bardzo śliskie. Polecam jednak wszystko fastrygować bo na pewno będzie wtedy dużo łatwiej się szyło. Ten film pomoże Wam rozwiązać wszystkie problemy jakie napotkasz podczas szycia. Spróbujcie, a efekt końcowy przerośnie Wasze oczekiwania bo prostota tej sukienki ukryta jest w tkaninie z jakiej ją uszyłam.

 

Jeżeli chcesz zrobić samemu wykrój na taki fason sukienki zapraszam na mój post gdzie tłumaczę jak to zrobić mając własne pomiary. TUTAJ

Jeżeli spodobał Ci się mój artykuł, to będzie mi bardzo miło jeśli go udostępnisz, skomentujesz, albo klikniesz lubię to na Facebooku. Zajmie Ci to chwilę, ale dla mnie będzie niezwykle motywującym znakiem, że moja praca została doceniona.

Poleć mnie inny i odznacz @domowakrawcowa lub #domowakrawcowa bym mogła Tobie podziękować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *