sukienka idealna na lato
KRÓJ I MODELOWANIE,  USZYJ ZE MNĄ

Sukienka na lato jak uszyć

Marzysz o sukience uszytej na Ciebie, którą dopasujesz kolorystycznie do własnych upodobań.

Znam z doświadczenia uczucie jak wchodzisz do sklepu i rozglądasz się w koło i nic nie ma dla Ciebie. Albo za małe, za krótkie, ciasne rękawy nie ten kolor i nie ten fason.

Wtedy uświadamiam sobie, że potrzebuję ubrań szytych na miarę.

A kto zrobi to lepiej ode mnie no nikt. Dlatego zachęcam Cię by nauczyć się szyć i nie mieć już więcej takich dylematów.

Ubrania, które uszyjesz są na lata i nigdy nie przeminą jak moda, którą narzucają nam projektanci. W koło wszyscy mówią o ochronie środowiska o mniejszej produkcji śmieci jak to się ma do tych wszystkich reklam w telewizji atakujących nas tym, że potrzebujesz nowe modne buty, torebkę, sukienkę lub inną rzecz.

Jak uszyjesz sama sukienkę z dobrego jakościowo materiału to nie będziesz musiała jej wyrzucić po dwóch praniach . Zobacz ile zaoszczędzisz pieniędzy i czasu na bieganie po sklepach lub Internecie.  Do tego wszystkiego jeszcze jak Ci się znudzi to przerobisz ją na bluzkę, torebkę i posłuży jeszcze kilka lat.

Zapraszam do sklepu po wykrój na ta cudowna sukienkę. Przygotowałam ją w rozmiarze od 34 do 46, a jej fason pozwala ja nosić również kobietą w ciąży.

Zostaw komentarz pod postem i powiedz innym o tym, że uczysz się ze mną szyć . Dziękuję @domowa_krawcowa

Zapraszam również po inne wykroje i szablony, które można kupić u mnie w sklepie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *