siatko torba
TORBY

Prosta siatko – torba diy

Postanowiłam ponownie podjąć temat uszycia siatko-torby. Tym razem nakręciłam film opisujący jak zawsze w prosty sposób jak uszyć dla siebie lub rodziny torby na zakupy. Czy na pewno na zakupy, a może na fitness lub do pracy. Ja ten model torby wykorzystuje jak idę na zakupy jak również kiedy szykuję się na fitness. Bardzo zaniepokoiłam się ostatnio danymi dotyczącymi zaśmiecania przez nas ludzi naszej wspaniałej ziemi folią.

Postanowiłam zacząć od siebie i oczywiście będę do tego namawiać wszystkich, zamień folię na siatkę, którą uszyjesz samodzielnie. Zapraszam uszyj takie siatki dla siebie i całej rodziny. Możesz do tego wykorzystać stare pościele lub jakiekolwiek materiały, których na pewno masz mnóstwo w szafach. Obdaruj nimi rodzinę, wrzuć kilka do samochodu i jak pójdziesz na zakupy to zabierz ją ze sobą. Każdy taki krok zbliży nas ratowania Ziemi, a nasze wnuki za kilka lat podziękują nam, że pomyśleliśmy o nich jeszcze nim się narodzili.

W załączniku rozkład materiału.

Potrzebujemy do uszycia:

50 cm materiału  szerokości 160 cm bawełnianego, surówki, jeansu, pościeli co tam masz w domu.

nici, nożyczki i maszynę do szycia.

Zapraszam do obejrzeniu filmu  i proszę o pozostawienie śladu w formie komentarza.

Jeżeli szyjesz ze mną i korzystasz z moich porad oznacz mnie na instagramie  – @domowa_krawcowa i wrzuć zdjęcie z #domowakrawcowa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *