torebka damska
TORBY

Jak uszyć modną torebkę

Torba z folii transparentnej z wymiennym wkładem modna jest już od zeszłego lata. Poprzedniego lata zrobiłam post w formie zdjęć tutaj możesz podejrzeć. W tym roku szyłam na zamówienie kilka takich torebek i nakręciłam film o tym jak ona powstaje. Z każdą kolejna dochodziłam do cora to lepszej wprawy i  czas na jej uszycie skracał się do 1,5 godziny ( zaznaczam, że jeszcze nakręcałam film).  Nie wiem czy to dużo czy mało czasu poświęciłam jej, ale efekt końcowy bardzo mnie zadowolił. Nie było tak strasznie jak myślałam i jeżeli macie jakieś opory to nie bójcie się trzeba spróbować.

Nie mówię, że było łatwo bo bym skłamała. Problem w tym, że nie można  folii pruć bo zostają dziurki. Szpilki również odpadają i fastrygowanie również. Dlatego należy szyć pomału i dokładnie.

Wszystkie potrzebne materiały do uszycia tej torebki można kupić w firmie @Berotexnet gdzie na hasło “domowakrawcowa” otrzymasz rabat 5%.

Zapraszam na zapisanie się do grupy Domowa Krawcowa – porady, wskazówki na FB.

Proszę o komentarz o przydatności filmu oraz polecajcie mój kanał i blog innym znajomym którzy chcą lub potrafią już szyć. Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *