Jak uszyć skrzata
OZDOBY ŚWIĄTECZNE,  ŚWIĘTA

Pani Skrzatka – Ebook jak uszyć

Zanim wyruszysz w miasto w poszukiwaniu świątecznych prezentów zastanów się choć przez chwilę czy na pewno chcesz biegać po sklepach i kupować prezenty, które nie mają duszy.

Przecież piękno Świąt Bożego Narodzenia to nie są drogie wybrane w pośpiechu na odczepnego prezenty. Czy zapomnieliśmy  już o prawdziwych uczuciach i magii jaka towarzyszy podczas przygotowywania się do rodzinnych spotkań?

Ofiarowując bliskiej osobie własnoręcznie wykonane drobiazgi, dajesz dowód, że jest Ci ona bardzo bliska i droga. Poświęcając czas na przygotowanie dla niej świątecznej niespodzianki stajesz się aniołem z ogromnym sercem na dłoni.

Takie prezenty to ogromna przyjemność dla obu stron. Każdy powinien się o tym przekonać. Ile radości sprawia szycie, ubieranie, wycinanie, wiązanie warkoczy ze sznurka. Dzieci kochają takie zajęcia, a jeszcze jak będą to robić razem z rodzicami przekonają się jak wiele znaczy życie rodzinne.

Dlatego przychodzę do Ciebie z Ebookiem Pani Skrzatka i chcę Ci pokazać jak można na nowo odkryć urok przedświątecznych przygotowań.

Oczywiście by ją uszyć będziesz potrzebować czas i dlatego już teraz wpadam do Ciebie z propozycja uszycia Pani Skrzatki.

Poniżej jest film jak można ją uszyć z szablonów, które przygotowałam do jej uszycia. Możesz je kupić wraz z ebookiem w którym krok po kroku opisuje jak ją składać i pokazuje na zdjęciach każdy etap szycia.

Potrzebujesz więcej pomysłów na prezenty wykonanych własnoręcznie zapraszam do sklepu. Znajdziesz tam ebooki jak uszyć słonik ,  skrzaty, łosiarenifery i bałwana. króliczka dafikrólika pufkagąskę, kurę, łabędzia i owieczkę, 

Szablony na torebki : torebka boxtorebka DK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *