DLA DZIECI,  OZDOBY ŚWIĄTECZNE

Jak uszyć króliczy tyłek

Te króliczek chodził za mną ponad dwa lata. Violetka prosiła, nalegała i przypominała. Cały czas miałam go powieszonego na mojej tablicy korkowej z pomysłami jakie mam zrealizować. 

Wisi na niej mnóstwo Waszych propozycji i staram się po kolei wszystkie realizować.

Podczas tworzenia tego projektu kolejny raz zmierzyłam się z tym, że pomysł papierowy nie jest tak prosto przełożyć na wypchanego pluszaka. 

Co innego jest go narysować na płasko, a co innego otrzymać efekt końcowy, taki by mnie zadowolił. 

Poprzeczka jest bardzo wysoko postawiona, oczywiście prze ze mnie, bo wszystko musi być perfekcyjne i pasujące w punkt. Wszystko to robię by Tobie było później jak najłatwiej odtworzyć moje pomysły w domu. 

Dlatego tworzenie tych wszystkich pluszaków zabiera mi tyle czasu. W tym przypadku odszyłam, aż sześć prototypów nim powstał ten finalny, który jest w sklepie. 

Szyłam go z różnych materiałów, bym później mogła Ci polecić ten najlepszy.

Oddaję w Twoje ręce kolejną ozdobę, którą będziesz mogła uszyć samemu w domu na maszynie. Jak ozdobić lub go wykorzystać pozostawiam Tobie bo możliwości jest mnóstwo. Może to być szuflada, kosz, ściana lub drzwi. To są moje pomysły, a Ty na pewno znajdziesz kolejne. 

 

Dziś zapraszam Cię do uszycia ze mną tyłeczka królika. Zachęcam Cię tylko do SPORÓBOWANIA, a później mi podziękujesz, że było warto. . 

 

Potrzebujesz więcej pomysłów na prezenty wykonane własnoręcznie zapraszam do sklepu. Znajdziesz tam ebooki jak uszyć słonik ,  skrzaty, łosiarenifery i bałwana. króliczka dafikrólika pufkagąskę, kurę, łabędzia i owieczkę, 

Szablony na torebki : torebka boxtorebka DK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *