ebook - jak uszyć skrzata
OZDOBY ŚWIĄTECZNE

Jak uszyć skrzata – DIY CHRISTMAS GNOME

Listopad to miesiąc w którym z zapałem szykujemy zimowe i bożonarodzeniowe deklaracje.  Żeby nie trzeba było ich robić na ostatnia chwilę bo jak wiadomo w grudniu będzie bardzo mało czasu na ogarniecie tych rzeczy – bo przecież na ostatnia chwile będziemy szyć kreacje na wigilię 🙂 .

Zacznij ze mną w tym roku swoje przygotowania od skrzata. Zastanawiasz się jak uszyć takiego skrzata ?

To już tego nie rób obejrzyj mój film kup szablony wraz z instrukcją krok po kroku jak go wykonać i opisem jakie materiały potrzebujesz i do dzieła. Ten projekt skrzata opracowałam 3 lata temu i skorzystało z moich szablonów już około 3500 osób. Każda z tych osób może pochwalić się nie tylko jednym, ale kilkoma wykonanymi skrzatami. Skromnie licząc po tym świecie biega już kilka tysięcy małych skrzatów mojego pomysłu. Film na You Tube obejrzało ponad 354 tysięcy osób – wooo to o czymś świadczy.

Jak tylko zbliżają się święta to każdy szuka jakiś pomysłów na ozdobienie domu. Ja w tym roku również przygotowałam nowe skrzaty, ale również ubrałam w spodnie i kamizelką mojego starego nowego skrzata. Kupując ten ebook masz nieograniczony dostęp oraz wszystkie elementy na części oraz ubranka potrzebne do zrobienia gnoma.

To co kup szablony i szyj ze mną link do sklepu.

Proszę zostaw komentarz i podziel się ze mną swoją opinią na temat tego filmu.

Zapraszam do innych postów o przeróbkach i szyciu ubrań od podstaw. Potrzebujesz pomysłów na dekoracje do domu zajrzyj do mojego sklepu jest mnóstwo szablonów i pomysłów na udekorowanie pomieszczeń: w sklepie znajdziesz ebooki jak uszyć słonik ,  skrzaty, łosia, renifery i bałwana. króliczka dafi, królika pufka, gąskę, kurę, łabędzia i owieczkę, 

Szablony na torebki : torebka box, torebka DK.

 

 

Znajdziesz mnie również na FB, instagramie oraz na TIK TOKU wpisując hasło : domowa krawcowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *