DLA DZIECI,  USZYJ ZE MNĄ

Bucket hat jak uszyć

Ten kapelusz powstał na specjalne życzenie mojej siostry. Rok temu przysłała mi zdjęcie kapelusza typu bucket hat. Odszyłam kilka prototypów i nanosiłam poprawki tak długo, aż moja siostra go zaakceptowała.

Zrobiłam jeszcze rozmiarówkę bo wiem, że za chwilę będziecie do mnie pisać o inne rozmiary. Ten kapelusz uszyłam troszkę inaczej niż ten na kursie szycia i dlatego zrobiłam taki krótki film instruktażowy.

Tak na prawdę każdy z Was będzie szył ten kapelusz w inny sposób. Możliwości jest mnóstwo i  wariantów jego wykonania jeszcze więcej.

Oczywiście można go uszyć bez tz. podszewki i wykończyć połączenie ronda z otokiem za pomocą taśmy rypsowej lub lamówki.

Uszyć ten kapelusz można z każdej stabilnej tkaniny np: bawełna, drelich i jeans. Do usztywnienia użyłam wkładu klejowego, ale również można wykorzystać wigofil.

Mając szablon na uszycie tego kapelusza można go przemodelować i stworzyć kompletnie inny kapelusz.

Kupując szablon warto najpierw zrobić odszycie próbne ponieważ każda głowa jest inna i czasem wystarczy zmniejszyć dno lub poszerzyć tylko otok.

Potrzebujesz szablon na kapelusz zajrzyj do sklepu.

Poniżej jest filmik jak go uszyć wg. mojego kolejnego sposobu.

Zostaw komentarz czy przydał się tutorial i daj znać jakie filmy jeszcze by Cię interesowały.

Potrzebujesz pomysły na ozdoby domowe zajrzyj do mojego sklepu jest tam mnóstwo szablonów i pomysłów na udekorowanie pomieszczeń:

króliczka dafi, królika pufka, gąskę, kurę, łabędzia i owieczkę, 

Szablony na torebki : torebka box, torebka DK.

Również w sklepie znajdziesz ebooki jak uszyć słonik ,  skrzaty, łosia, renifery i bałwana.

Również dostępne są kursy szycia na nowej platformie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *