maseczka
USZYJ ZE MNĄ

Maseczka ochronna z kieszonką na filtr

Te film powstał ponieważ poproszono mnie ze względu na brak flizeliny w sklepach.

Maseczki można uszyć z bawełny, potrzebujemy drucik np: florystyczny długości 11 cm, troczki ze sznurka lub podartego T-shirtu.

JAK UŻYWAĆ MASECZKI OCHRONNEJ tutaj film  

Przed użyciem wypierz maseczkę w ciepłej wodzie z mydłem, następnie zalej wrzącą w na chwilę. Wysusz ją wieszając za gumki lub tasiemki. Po wyschnięciu wyprasuj żelazkiem na najwyższej temperaturze i schowaj do woreczka. Pamiętaj, że maseczka przede wszystkim chroni innych, a nie ciebie. Jednak w dzisiejszej sytuacji gdzie nie wiadomo kto z nas jest chory , a kto zdrowy możemy nosić ją wszyscy. Zasada jest taka nosimy ją max 30 minut lub do momentu kiedy czujemy, że robi się wilgotna. Ściągamy ją za gumki lub tasiemki nie dotykamy przodu maseczki. Chowamy ją do woreczka i po przyjściu do domu wykonujemy operacje takie jak przed użyciem.

Tutaj link do programu Fakty TVN gdzie jest pokazywana moja maseczka.

W 25 minucie i 36 sekundzie jest moja maseczka i ja we własnej osobie, ale szok sama do teraz w to nie wierzę. Jak to się stało nie mam pojęcia w piątek rano dostałam maila z pytaniem czy mogą wykorzystać fragment mojego film z YouTube i oczywiście się zgodziłam. Na początku myślałam, że ktoś mnie wkręca bo przecież jak to możliwa, żeby w takim gąszczu filmików o maseczkach zauważyć właśnie mój, ale cuda się zdarzają. To naprawdę się wydarzyło ja nie śnię.

Używaj tylko jak jest taka konieczność czyli jesteś przeziębiony, kaszlesz lub psikasz i tylko krótko.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *