pasek do torebki
TORBY,  USZYJ ZE MNĄ

Jak zrobić pasek do torebki – DIY

Ostatnio bardzo polubiłam szycie torebek, a ponieważ mam dużo skrawków materiałów to takie małe projekty są super alternatywą na ich wykorzystanie. Dzisiaj jednak nie będzie o szyciu torebki tylko jak zrobić pasek do torebki.

Czasem wystarczy tylko zmienić pasek i torebka wygląda jak nowa i ciągle modna. Ja należę do tych kobiet, które nie zmieniają torebki jak zacznę nosić w styczniu to najlepiej bym z niej korzystała do momentu, aż się rozsypie.

Nie lubię się przepakowywać chociaż bardzo często podczas tego zajęcia znajduje skarby, które zapodziały się w kieszonkach lub wpadły do dziury w podszewce. Ostatnio zalazłam mój podręczny niezbędnik krawcowej.

W tym roku natrafiłam na piękne taśmy nośne, które już oczami wyobraźni widziałam jako paski do moich nowych torebek.

Jak pamiętasz w tym roku zaproponowałam Ci moje dwa autorskie szablony na piękne torebki.

Tutaj jest link do kupienia tych szablonów oraz filmów jak je uszyć.

 

Ale wracam do paska. Oczywiście zajrzałam do moich szaf i co znalazłam karabińczyki, regulatory i postanowiłam wykorzystać stare zasoby tworząc kilka pasków do torebek.

Oczywiście podczas ich wykonywania cały czas przechodziła mi przez głowę myśl nakręć film na pewno ktoś też będzie chciał zrobić pasek do torebki i już nie będzie kombinował tylko skorzysta z Twojego filmu.

Teraz mając tyle pasków nie muszę zmieniać torebki tylko przekładam paski i bawię się modą. Zajrzyj również do poprzednie postu gdzie bardzo szczegółowo pokazuję jak można uszyć torebkę z podkładek pod talerze tutaj link.

torebka na lato

 

Będę bardzo szczęśliwa jak zostawisz pod postem komentarz i podzielisz się ze mną opinia na temat tego pomysłu. Daj znać czy skorzystałaś z niej i jak Ci poszło.

Zapraszam na moje kursy szycia torebek, nakryć głowy, nerek biodrowych gdzie nauczę Cię podstaw szycia i obsługi maszyny do szycia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *