wygodny sen
DOM,  USZYJ ZE MNĄ

Jak zmniejszyć prześcieradło w gumce

Prześcieradło jest używane przez wiele godzin każdej nocy i dlatego nie wyobrażam sobie by nie było  idealnie dopasowane do materaca na którym zostanie umieszczone. Niestety moje prześcieradło okazało się całkowicie niezgodne ze swoim podstawowym zadaniem czyli wygodą.

Po rozpakowaniu okazało się zbyt duże na długości i szerokości. Przede wszystkim postanowiłam je zdekatyzować czyli wyprać. Niestety nic to nie dało zmniejszyło się tylko o kilka centymetrów. Nawiasem mówiąc bardzo dobra bawełna .

Każdy z nas chce się wyspać i rano wstać z uśmiechem na twarzy. Za duże prześcieradło, które fałdzi się pod plecami potrafi zamieszać w nocy. Ja mam problemy ze snem ( menopauza) i do tego te za duże prześcieradło to już było za dużo o jeden problem.

Weszłam sobie na ambicje i po dwóch takich wykurzających nockach postanowiłam się z nim rozprawić. Trwało to kilka minut i było po temacie.

Ponieważ wiem, że bardzo lubicie filmy z moimi przeróbkami postanowiłam nakręcić poradnik jak zmniejszyć prześcieradło w gumce.

Zapraszam do obejrzenia filmu gdzie wszystko bardzo dokładnie wyjaśnię. Proszę zostaw komentarz i podziel się ze mną swoją opinią na temat przeróbek ubrań.

Zapraszam do innych postów o przeróbkach i szyciu ubrań od podstaw. Potrzebujesz pomysłów na dekoracje do domu zajrzyj do mojego sklepu jest mnóstwo szablonów i pomysłów na udekorowanie pomieszczeń: króliczka dafi, królika pufka, gąskę, kurę, łabędzia i owieczkę, 

Szablony na torebki : torebka box, torebka DK.

Również w sklepie znajdziesz ebooki jak uszyć słonik ,  skrzaty, łosia, renifery i bałwana.

 

Znajdziesz mnie również na FB, instagramie oraz na TIK TOKU wpisując hasło : domowa krawcowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *