maszyna do szycia
OBSŁUGA MASZYNY

Jak zadbać o maszynę do szycia

Maszyna do szycia to największy przyjaciel każdej pasjonatki szycia. Warto o nią dbać , przytulać i rozmawiać z nią by nie czuła się samotna.

Oj wiem trochę może przesadziłam, ale ja właśnie od ponad 30 lat tak postępuje z moją maszyną. Mam starego Łucznika 432, którego dostałam teraz w spadku po mojej mamie, a przez ponad 15 lat miałam pożyczoną od mamy.

Zawsze o nią dbam, czyszcząc ją po każdym projekcie i co jakiś czas oliwię. Jest to bardzo ważne by szyła ona długo i bez problemowo. Takie czyszczenie również wpływa na jej cichy równomierny bieg. Bardzo często zdarza się , że szyjecie w nocy jak już wszyscy śpią i jak taka zabrudzona maszyna zacznie terkotać to obudzi cały dom.

Codzienna kosmetyka maszyny zaprocentuje lekkim biegiem i miłym dla ucha dźwiękiem.

Po obejrzeniu tego filmu na pewno chętnie przygarniesz maszynę teściowej, cioci lub mamy. Samemu ją wyczyścisz i doprowadzisz do stanu idealnego .

Zapraszam do obejrzenia filmu gdzie wszystko bardzo dokładnie wyjaśnię.

Proszę zostaw komentarz i podziel się ze mną swoją opinią na temat tego filmu.

Zapraszam do innych postów o przeróbkach i szyciu ubrań od podstaw. Potrzebujesz pomysłów na dekoracje do domu zajrzyj do mojego sklepu jest mnóstwo szablonów i pomysłów na udekorowanie pomieszczeń: króliczka dafi, królika pufka, gąskę, kurę, łabędzia i owieczkę, 

Szablony na torebki : torebka box, torebka DK.

Również w sklepie znajdziesz ebooki jak uszyć słonik ,  skrzaty, łosia, renifery i bałwana.

 

Znajdziesz mnie również na FB, instagramie oraz na TIK TOKU wpisując hasło : domowa krawcowa

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *