opaska na kable
DOM,  USZYJ ZE MNĄ

Maskownica i opaska do kabli – porządki wiosenne DIY

Pół roku temu mój syn kupił sobie króliczka miniaturkę. Słodziak z niej niesamowity i skradła serca wszystkich domowników. Rozpieszczamy ją pozwalając na wszystko i wybaczając wszelkie szkody jakie zrobiła. Biegając po pokoju najbardziej upodobała sobie kable od komputera i telewizora. Nawet jeden przegryzła i wtedy syn poprosił mnie o uszycie maskownicy do kabli. Troszkę mi się nie chciało, ale bardziej nie miałam czasu, aż do momentu jak przegryzła Frania kabel mojej ładowarki do laptopa. Oj wtedy to się wkurzyłam i usiadłam do maszyny i w 20 minut uszyłam osłonki do wszystkich kabli w domu. Teraz mamy spokój i Frania już nie zagraża naszym kablom i nie naraża własnego życia na popieszczenie prądem .

Oczywiście nakręciłam film dla Was bo pewno takich problemów z przegryzionymi kablami ma wielu miłośników zwierząt domowych.

Wykonałam je z resztek bawełny jakie znalazłam w szafie , włókniny, folii piankowej i taśmy typu rzep.

maskownica do kabli

Przy okazji również uszyłam organizery i taśmy do zrobienia porządku w szufladach z ładowarkami do telefonu i lam fotograficznych. Wstyd mi, że tak długo walały sie te wszystkie kable po podłodze, a teraz leżą w takim pięknym porządku w szufladzie lub wiszą na stojakach od lamp.

Może teraz zmobilizuję Was do zrobienia porządków na wiosnę i pomogę ogarnąć te wszystkie kabelki i ładowarki.

Potrzebujesz pomysły na ozdoby domowe zajrzyj do mojego sklepu jest tam mnóstwo szablonów i pomysłów na udekorowanie pomieszczeń

króliczka dafi, królika pufka, gąskę, kurę, łabędzia i owieczkę, 

Szablony na torebki : torebka box, torebka DK.

Również w sklepie znajdziesz ebooki jak uszyć słonik ,  skrzaty, łosia, renifery i bałwana.

Jak zawsze zapraszam do wypróbowania i podzielenia się ze mną i innymi opinią na temat tego postu. Udostępnij go i zostaw komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *