konstrucja bluzka
KRÓJ I MODELOWANIE

Jak zrobić wykrój na bluzkę z rękawem na własne wymiary

        Chcę podzielić się z Wami ogromną radością i podziękować za Wasze niesamowite wsparcie oraz zaangażowanie w naszą krawiecką społeczność. To niesamowite, jak wiele energii i pasji przekazujecie w swoje projekty szycia! Dzięki Waszym prośbom i komentarzom wiem, że konstrukcja odzieży jest tematem, którym jesteście szczególnie zainteresowani. Dlatego też, z ogromną radością spełniłem Wasze prośby i przygotowałem dla Was kolejne materiały.

Na moim kanale pojawił się właśnie nowy film, w którym krok po kroku pokażę, jak stworzyć konstrukcję na bluzkę z rękawem. To nie tylko lekcja szycia, to także podróż przez kreatywny proces projektowania. Bluzka to podstawa garderoby, ale nasza bluzka będzie zupełnie wyjątkowa, bo to Ty będziesz projektantką/projektantem swojego ubrania!

Ale to jeszcze nie koniec! Kolejny film, który jest już w fazie produkcji, pokaże, jak uszyć tę bluzkę na podstawie naszej konstrukcji. Będzie to prawdziwa uczta dla tych z Was, którzy kochają tworzyć coś własnymi rękami.

Wasze komentarze są dla mnie niezwykle cenne, dlatego proszę o dzielenie się swoimi uwagami i sugestiami. Chcę, aby moje materiały były jak najlepiej dostosowane do Waszych potrzeb, więc Wasza opinia jest kluczowa.

Jednocześnie zachęcam Was do polecania mojego bloga i kanału swoim znajomym, którzy są pasjonatami szycia lub chcieliby nauczyć się tej sztuki. Wspólnie możemy stworzyć jeszcze większą społeczność szyciową, gdzie każdy znajdzie miejsce do realizacji swoich kreatywnych pomysłów.

I na koniec, apeluję o dzielenie się Waszymi projektami na Instagramie pod hasztagiem #domowakrawcowa oraz oznaczanie mnie na profilu @domowakrawcowa. To wspaniała okazja, abyśmy mogli razem podziwiać Wasze unikalne dzieła i inspirować się nawzajem.

Dziękuję Wam za to, że jesteście częścią mojej krawieckiej podróży i za to, że każdego dnia wspólnie odkrywamy piękno szycia. Teraz zapraszam Was do obejrzenia najnowszego filmu, w którym tworzymy razem, i życzę Wam niesamowitej przygody krawieckiej!

Propozycje kolejnych konstrukcji 

9 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *