wykrój
SZYCIE BIELIZNY

Jak zrobić szablon na majtki rozmiar L

Czy uszycie dla siebie bielizny jest trudne ? Wielu z Was na pewno zadaje sobie takie pytanie. Moja odpowiedź jest, że pierwsze majtki mogą sprawiać problem. Kolejne już będą dawać Wam ogromną przyjemność. Ponieważ już od jakiegoś czasu szyję dla siebie bieliznę postanowiłam nakręcić film jak to robię i pokazać jakie to jest proste. Oczywiście bez wykroju jest trudno szyć i tutaj z pomocą podążam ja. Pokażę jak w prosty sposób można narysować dla siebie szablon. Tym razem będzie to dla osób noszących rozmiar L, ale pomniejszając go z długości i szerokości można w prosty sposób zrobić go dla mniejszych i jeszcze większych rozmiarów. Poniżej jest rysunek jakie wymiary na jakiej linii nanieść i jaki kształt mają mieć podkroje.

WYKRÓJ DO POBRANIA 

Na film dokładnie opowiadam jak zrobić szablon, który macie do pobrania.

Dobra za dużo nie będę pisać zapraszam do posłuchania, a później uszykuj kartkę , ołówek, linijkę i zrób ten szablon.

Po obejrzeniu tego kursu online zapraszam do pozostawienia komentarza i propozycji co jeszcze Was interesuje w tym temacie.

Jeżeli szyjesz ze mną i korzystasz z moich porad oznacz mnie na instagramie  – @domowa_krawcowa i wrzuć zdjęcie z #domowakrawcowa. Będzie mi bardzo miło, a przy okazji zobaczę stworzone przez Ciebie rzeczy.

 

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *