bluza dziecięca
USZYJ ZE MNĄ

Jak wykończyć dekolt w bluzie pliską

Pliskę maskującą szew łączący bluzę ze ściągaczem możemy wykonać na kilka sposobów . Na tym filmie przedstawiam ten który wykorzystałam przy szyciu bluzy bomberki. Oczywiście taki sposób wykończenia brzegu ma tylko walory estetyczne, ale jeżeli bluza jest monotonna i taką pliskę zrobisz w innym kolorze może ona nadać charakter całości projektu.

Ten film to dalsza część całości szycia bluzy bomberki. Ponieważ przywiązuje wagę do tego jak ubrania wyglądają od środka dlatego ważne  jest wykończenia w tym przypadku ściągacza w koło szyi. Przy wyborze sposobu wykończenia szyi należy jak zawsze kierować się modą, ale również musimy brać pod uwagę budowę własnej sylwetki i szyi. W tym przypadku ten sposób wykańczania i chowania szwów możemy również wykorzystać przy szyciu t shirt. Zapraszam do oglądania i skorzystania z mojego pomysłu.

 

 

4 komentarze

  • Bluza

    Dzień dobry chciałabym zapytać skąd można pobrać wykroje od pani dla dzieci… Mam chrześnica 5 lat roz. 110… Proszę o emalia….

    • Ela

      Witam, do tej pory wykroje darmowe mam na poszczególnych postach i tam powinnaś ich szukać. Wejdź do zakładki dziecko i poszczególne otwórz są sukienki, body, bluza. Mam przygotowywane wykroje do pobrania w sklepie ale to jeszcze trochę potrwa.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *