torba na matę
TORBY

Jak uszyć pokrowiec na matę

Wstyd się przyznać, ale moja mata do ćwiczeń, którą mam już 4 lata wreszcie dostała ubranko.  Do tej pory wrzucałam ją do samochodu i powiem szczerze nie bardzo dbałam o to by dobrze wyglądała, aż w końcu zahaczyłam ją w samochodzie o śrubkę i rozdarłam. Wtedy postanowiłam, że czas uszyć pokrowiec dla mojej maty i ubrać ją w piękne opakowanie.

Postanowiłam, że nakręcę film jak ją uszyć i miała to być bardzo prosta wersja, ale oczywiście w trakcie szycia koncepcja troszkę się rozbudowała. Moja mata ma kieszonkę na telefon, karabińczyk na butelkę i pasek regulowany.

Oczywiście na filmie tłumaczę jak pominąć te wszystkie dodatki, ale jak obejrzysz cały film to na pewno skusisz się na uszycie wersji ciut trudniejszej. Wykorzystałam do jej uszycia szew francuski czyli nie będziesz musiała obrzucać brzegów szwów tylko ładnie je schowamy.

Co potrzebujesz do jej uszycia :

stabilny materiał

sznurek, taśmę nośną i kawałek taśmy typu rzep.

Potrzebujesz pomysły na ozdoby domowe zajrzyj do mojego sklepu jest tam mnóstwo szablonów i pomysłów na udekorowanie pomieszczeń:

króliczka dafi, królika pufka, gąskę, kurę, łabędzia i owieczkę, 

Szablony na torebki : torebka box, torebka DK.

Również w sklepie znajdziesz ebooki jak uszyć słonik ,  skrzaty, łosia, renifery i bałwana.

Jak zawsze zapraszam do wypróbowania i podzielenia się ze mną i innymi opinią na temat tego postu. Udostępnij go i zostaw komentarz.

Znajdziesz mnie na FB, Instagramie i na Tik Toku.

Zapraszam do szycia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *