przeróbki krawieckie
PODSTAWY SZYCIA,  USZYJ ZE MNĄ

Jak skrócić spodnie

Post o przerabianiu koszul i naprawieniu kurtki cieszy się wielkim powodzeniem. Bardzo dużo osób pisało do mnie, że potrzebuje takich filmów bo nie wie jak się zabrać za skrócenie, wydłużenie lub zaszycie dziury.

To mnie bardzo cieszy, że tak dużo z Was myśli o tym by coś naprawić, a nie od razu wyrzucić. Ja to jestem z pokolenia, które dorastało to niczego nie było w sklepach. Zawsze szanowało się to co w końcu udało się kupić i naprawiało się rzeczy tak długo, aż nic już z nich nie można było zrobić.

Do dziś mi zostało, że nim wyrzucę cokolwiek obracam i przewracam w rękach i zastanawiam się do czego mogę to jeszcze wykorzystać.

Takie przerabianie i naprawianie ubrań bardzo dobrze wpływa na wyobraźnię i kreatywność. Widzę w koło, że bardzo dużo powstaje punktów przeróbek i napraw ubrań. To ma przyszłość bo w końcu przejrzymy na oczy i będziemy sami decydować o tym co kupimy a nie ulegać reklamą i modzie .

Daj znać w komentarzu czy film się przydał ?

Potrzebujesz więcej inspiracji zajrzyj do sklepu po gotowe szablony i pomysły.

Zapraszam do obejrzenia filmu.

Zaobserwuj mnie na Instagramie @domowa_krawcowa i zapisz się do grup na FB domowa krawcowa porady i wskazówki.

2 komentarze

  • Violetta

    Dziękuję Pani za każdy wpis. Wszystko jest tak pięknie i dokładnie opracowane. Dziękuję za praktyczne tematy w szyciu. Pozdrawiam i życzę dużo inspiracje.

    • Ela

      Ja również się bardzo cieszę, że mogę Ci pomóc w poprawkach krawieckich i dziękuję, że jesteś tutaj ze mną i korzystasz z tych porad. Miłego szycia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *