strój kąpielowy
USZYJ ZE MNĄ

Jak przerobić strój kąpielowy

Kupujemy wymarzony strój kąpielowy bardzo często przez Internet, sprawdzając wymiary miseczek i obwód pod biustem. W końcu kiedy otrzymujemy oczekiwaną paczkę okazuje się, że miseczki są dobre tylko pasek zapięcia jest dużo za duży.

W moim przypadku było tak przy każdym staniku i przerabianie, zmniejszanie opanowałam już do perfekcji. Tak to jest jak ma się duży biust, a obwód pod biustem jest bardzo mały.

Zawsze wybierając strój w sklepach online kieruję się rozmiarem miseczki ponieważ łatwiej zmniejszyć obwód pod biustem niż powiększać lub zmniejszać miseczkę.

Również ten sposób przerabiania obwodu pod biustem wykorzystuję w strojach, które maja już kilka lat. Wiadomo, że w miarę użytkowania i prania lycra się rozciąga. Pojedyncze gumeczki pękają w materiale i ulega on rozciąganiu. Jeżeli strój jest jeszcze w dobrym stanie zmniejszam obwód i noszę go jeszcze przez parę sezonów.

A nawet jak nie nadaje się na plażę to korzystam z niego na ogrodzie gdzie do grządek i dziabania zielska jest bardzo dobrym strojem w którym mogę łapać promienia słońca.

Ten film powstał z myślą o osobach, które mają takie same problemy w dopasowaniu rozmiaru stroju jak ja mam i nie  chcą od razu wyrzucać starego stanika.

Proszę o pozostawienie komentarza czy takie filmy o przeróbkach Cię interesują i czy ten pomysł wykorzystasz.

Zapraszam na inne posty o przeróbkach i szyciu ubrań od podstaw.

Jeżeli potrzebujesz pomysłu na prezent wykonany własnoręcznie to zapraszam do mojego sklepu gdzie znajdziesz mnóstwo wykrojów i filmów .

Znajdziesz mnie również na FB, instagramie oraz na TIK TOKU wpisując hasło : domowa krawcowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *