USZYJ ZE MNĄ

Jak skrócić męskie spodnie

Ten post powstał ponieważ bardzo dużo z Was pisze do mnie, że potrzebujecie czasem coś przerobić lub tak jak w tym przypadku skrócić spodnie. Skracając spodnie nowe dla mojego męża od razu wzięłam telefon i nakręciłam co zrobić, czym się kierować  i jak można samemu zrobić takie przeróbki krawiecki.

Proszę pozostaw komentarz czy potrzebne są takie filmy. Jeżeli szyjesz ze mną odznacz mnie @domowakrawcowa.

Zapraszam do oglądania.

4 komentarze

 • Maja

  Dzień dobry, jestem poczatkujacą osobą, która rozpoczyna zabawe z maszyna do szycia.Zawsze chciałam nauczyc sie szyć nawet po to by umieć zrobić proste poprawki.Bardzo Pani blog mnie zainteresował.Sprubuje od prostych poprawek, skracania, zwęzania.Troche późno, ale spełniam marzenia, kupiłam maszyne i zaczynam przygode z szyciem pomimo, ze czasu brakuje, bo mam dużo innych zaintersowań, ponadto praca zawodowa, nauka i opieka nad ojcem. Jestem dusza artystyczna, i uwielbiam takze różne robótki plastyczne. Myślę, że skorzystam z Pani filmików i ofert.

  Pozdrawiam
  Maja

  • Ela

   Majan to jest cudowne, że pomimo tak dużej ilości zainteresowań masz czad na szycie. Każdy czas jest dobry by się uczyć i spełniać marzenia. Tym bardziej się cieszę , że trafiłaś do mnie i podobają Ci sie moje pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *