gumka do włosów
USZYJ ZE MNĄ

Gumka do włosów – scrunchies

Takie ozdoby nosiłam ponad 30 lat temu tylko bez tych uszek. Teraz za namowa mojej córki, która jak była mała nie lubiła żadnych gumek, opasek i spinek zaczęłam to wszystko szyć.

Również ona namówiła mnie by zrobić kurs szycia ozdób włosów i nakryć głowy. Dawno już szycie mi nie sprawiało tyle frajdy jak podczas tworzenia tego kursu. Zawsze marzyłam by szyć gumki, opaski, chusteczki i czapeczki dla małych dzieci, ale moja córka nie chciała. Dla syna kilka uszyłam, tylko tutaj nie było za dużo do popisu, bo co można zrobić dla chłopaka. A tu po tylu latach taka niespodzianka, skrzydła mi urosły i popłynęłam. Powstało już pięć ozdób głowy, a mam zamiar jeszcze uszyć nakrycia głowy. To wszystko będzie opisane w ebooku i do każdego elementu będzie nakręcony film. Oczywiście będą szablony, które po wydrukowaniu odpowiedniego rozmiaru wykorzystasz podczas szycia.

Tutaj są wszystkie kursy z szablonami.

Jeszcze troszkę poczekajcie na kurs, a otrzymacie pełen pakiet wszystkich Waszych propozycji i jeszcze moich pomysłów z przed 30 lat, których nie zrealizowałam.

Zapraszam do obejrzenia filmu i podzielenia się opinia o nim oraz jeżeli Ci się podoba udostępnij go innym i oznacz mnie na Facebook i instagramie.

Jeżeli przydała Ci się moja porada to zajrzyj tutaj i  POSTAW MI KAWĘ I CIASTKO .

 

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *