CZAPKA Z DASZKIEM
KURS

Czapka z daszkiem na gumce

Zadaj sobie pytania czy chcesz:

  • nauczyć się czegoś nowego,
  • uczyć się na swoich warunkach bez wychodzenia z domu,
  • mieć pełną kontrolę nad tym co robisz,
  • rozwijać swoją kreatywność,
  • inspirować się moimi szablonami i tworzyć mnóstwo nowych modeli,
  • mieć wpływ na wybór tkaniny i kolorystykę
  • poznać podstawy szycia
  • nauczyć się obsługiwać maszynę do szycia

Jeśli chociaż na jedno pytania odpowiedziałaś TAK, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

DOBRA, WCHODZĘ W TO

Jeżeli jeszcze się wahasz to bez obaw, przeprowadziłam już wiele osoby przez kursy za rękę i one dały radę więc daj mi szansę. Pokażę Tobie jak piękne potrafi być szycie i jakie daje szczęście całej rodzinie. Szczęśliwa i uśmiechnięta mama to radość, spokój i harmonia w całej rodzinie.  Uśmiech na twarzy Twojego dziecka jak dostanie nową czapkę wynagrodzi wszystkie małe przeszkody podczas szycia.

Jak widzisz sprzedaję Ci nie tylko kurs, ale szczęście jakie daje nauka szycia i tworzenia cudownych niepowtarzalnych rzeczy. Możliwość rozwinięcia Twojej kreatywności poprzez dobór tkanin i ich faktur oraz zainspiruję Cie tylko moim szablonem, a Ty będziesz mogła go modelując stworzyć całkiem nowe fasony czapek.

Brzmi to wszystko jak bajka , ale bajka która już się spełnia ponieważ przeczytałaś ten post i pozostało już tylko wykonać jeden krok by zmienić coś w swoim życiu co może okazać się Twoim początkiem czegoś nowego. A może ten kurs okazać się trampoliną i pomysłem na dalsze Twoje życie i oprócz pasji to jeszcze będzie pracą, którą będziesz kochać i z przyjemnością, uśmiechem do niej chodzić.

Kiedyś przeczytałam takie zdanie : “Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów”.

Gwarantuje, że kolejne czapki i nowe fasony będziesz szyła z uśmiechem na twarzy i ” zamkniętymi oczami”. Szablony są bardzo dobrze dopracowane i  dopasowane przez co szycie staje się proste i przyjemne.

Zapraszam Cię na zwiastun kursu szycia tej czapki

CHCĘ KUPIĆ KURS 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *