Chcesz nauczyć się szyć?

Nie ważne czy rozpoczynasz przygodę z szyciem czy jesteś już z  nią od dawna ten kurs jest dla Ciebie. Szyjąc ozdoby włosów i nakrycia głowy poznasz różne techniki szycia, rodzaje szwów i metody wykańczania podkroju.   

Stopień trudności rośnie z każdą lekcją, zaczynasz od małych rzeczy by na końcu kursu uszyć kapelusz. Każda lekcja przygotowana jest z dbałością o szczegóły i pozwoli Ci w sposób bardzo łagodny i niestresujący poznać nowe techniki szycia. Nauczysz się jak wykonać tunel i pięknie go wykończyć. 

Poznasz metody nacinania tkaniny na łukach i jego wykończenie. Dowiesz się jak zrobić lamówkę i gdzie ją zastosować. Poza tym otrzymasz szablony dzięki, którym nauczysz się dobierać odpowiednio rozmiar i poznasz techniki kroju.

 Na koniec kursu będziesz szczęśliwą posiadaczką pięknych ozdób do włosów, czapek, chustek i kapeluszy. Nim się obejrzysz pokochasz szycie i stanie się ono Twoją pasją tak jak jest moją od ponad 30 lat.

.

Co zyskasz kupując kurs

Co zawiera kurs

1
Lekcji video
1
Szablonów
1
E-book

Gumka z kokardką

Gumka z lamówką

Opaska z kokardką

Opaska przekładana

Opasko - chustka

Opaska pin-up

Chustka z daszkiem

Kapelusz z lamówką

Kapelusz z rondem

Czapka z daszkiem

problemy z maszyną

Kim jestem?

Mam na imię Ela i od 30 lat pasjonuje się szyciem i konstrukcją odzieży.  Z wykształcenia jestem technologiem drewna z pasji krawcową, a zawodowo zajmuje się likwidacją szkód komunikacyjnych. 

Cztery lata temu zdałam egzamin państwowy na krawca i technologa odzieży. Wtedy też postanowiłam podzielić się z innymi moją wiedzą i umiejętnościami krawieckimi. Jestem osobą bardzo otwartą i chętną do pomocy każdemu kto będzie chciał się nauczyć szyć.

Szycie to wspaniała przygoda podczas, której nigdy nie można się nudzić. Cały czas uczę się nowych technik i zgłębiam wiedzę, którą już posiadam.Odkryłam również u siebie talent do przekazywania tej wiedzy innym w sposób bardzo prosty i czytelny. Dlatego postanowiłam zarazić innych tą pasją, szczególnie te osoby, które nigdy by się nie odważyły spróbować szyć.

W planach mam cały cykl kursów online dla początkujących i zaawansowanych. Szyjąc drobne rzeczy nauczysz się panować nad tkaniną i maszyną. Tworząc tego bloga i kursy spełniam kolejne swoje marzenie by inni pokochali szycie i też z nim pozostali na dłużej.

.