gnom
RĘKODZIEŁO

Jak uszyć skrzata

Obiecałam nakręcić film jak uszyć skrzata oto jest i można już go obejrzeć. Mam nadzieję, że będzie on jeszcze bardzie przydatny jak mój opis z zeszłego roku.

Szablony do pobrania .

Zapraszam do oglądania i pozostawienia Waszego komentarza czy spełnił oczekiwania. Jeżeli odpowiedź jest TAK  daj znać inny może też ktoś skorzysta i w te święta uszyje dla siebie lub na prezent takiego wesołego skrzata.

4 komentarze

 • Kasia Crazy

  P.Elu! Dziękuję..dzirkuje..
  Od dawna fascynuje mnie rękodzieło..w środki siebie czuje ze też potrafilabym coś zrobić..ale jakiś lęk wstrzymywal ( niestety nie tylko w tym temacie..a to boli bo wiem jak jestem kreatkreatywna i przedsiębiorcza..dla pracodawcy potrafię wiele dla siebie nie..pracuje żeby to pokonac w sobie )
  Skrzaty..no coz..ogladam od tak dawna w necie i zawsze wydawały mi się nie osiagalne bym mogła je zrobić..nawet nie oglądałam sposobów jak je robić np na Youtube
  Dziś trafilam na Pani blog..i biorę się do dzieła..nawet minela mi chandra i niechęć do wszystkiego..( owszem mam mnóstwo kłopotów i jestem zupełnie sama bez żadnej rodziny itp oprócz dość maslych dzieci..wiec powody sa ) ale przesyłana tym wszystkim..mimo walki..dopafla mnie nie nic.
  Mam nadzieję że Pani skrzat pomoże mi to przezwyciężyć
  Potrafię obsługiwać maszynę ale samo szycie czegos konkretnego mnie przeraża..ale chyba warto spróbować..i od tej chwili na Pani we mnie fajkę..bede się uczyć..mam nadzieję tez na Pani pomoc i wsparcie
  Dziękuję za poznanie Pani
  Jak skończę skrzata pochwale się..
  Miłego dnia
  Kasia

  • Ela

   Witam, Kasiu bardzo mi miło, że mój blog pomaga Ci w życiu i stawiania jemu czoła. Dla mnie szycie jest też takim pomocnikiem na problemy życiowe i odstresowanie się po kłodach rzucanych przez życie pod nogi. Próbuj szyć nie bój się maszyna nie gryzie. Pomału ucz się ze mną szyć, a gwarantuje Ci, że z czasem sprawi ci to wiele satysfakcji. Jeżeli będziesz mieć jakieś pytania lub problemy pisz do mnie zawszę pomogę. :):):):)

 • Justyna

  Pani Elu super! wczoraj razem z córeczką wzięłam się za szycie pierwszy raz w życiu, wyszło nawet fajnie, drugi w moim wykonaniu będzie o wiele lepszy, bardzo dziękuję za filmik, wszystko super pokazane i wytłumaczone, pozdrawiamy serdecznie

  • Ela

   Jejku jak Ja się cieszę, że mogłam Ci pomóc i jeszcze do tego robiłaś z córką to na pewno była super zabawa. Zawsze kolejny skrzat wychodzi lepszy wiem po sobie. Miłej zabawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *